Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki

Najnowsza propozycja MON

Projekt „Trenuj jak żołnierz” to ciekawa propozycja dla każdego, kto ukończył 18 lat i ma obywatelstwo polskie. Jest rozwinięciem popularnego projektu „Trenuj z wojskiem”. Najnowsza propozycja MON zachowuje swój unikatowy charakter - szkolenia są bezpłatne, otwarte i nastawione na dobre doświadczenia. Celem projektu jest szerokie przeszkolenie uczestników oraz budowanie potencjału rezerw Wojska Polskiego.

W trakcie trwania szkolenia jednostki wojskowe zapewniają wyżywienie, zakwaterowanie, wyposażenie i ubezpieczenie. Dodatkowo każdemu szkolącemu przysługuje wynagrodzenie jako szeregowemu żołnierzowi rezerwy - 130 zł za dzień szkolenia. Szkolenie kończy się złożeniem przysięgi wojskowej i wejściem do pasywnej rezerwy Wojska Polskiego. W Wielkopolsce projekt pn. "Trenuj jak żołnierz" odbędzie się:

1. Etap organizacyjny (2 dniowy - weekend):

  • 6-7 maja w Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu
  • 13-14 maja #4pplot w Lesznie

2. Etap szkoleniowy (14 dniowy):

  • 16-29 lipca 4pplot Leszno
  • 6-19 sierpnia CSWLąd w Poznaniu

Zapraszamy

TRENUJ JAK ŻOŁNIERZ 16-DNIOWE SZKOLENIE WOJSKOWE SZERSZA WERSJA TRENUJ Z WOJSKIEM" 2 ETAPY 2 DNI W MAJU + 14 DNI W WAKACJE OTWARTY DLA CHĘTNYCH | NASTAWIONY NA PRAKTYKĘ WZMACNIAMY SPOŁECZEŃSTWO DBAMY O WSPÓLNE BEZPIECZEŃSTWO WWW.MON.GOV.PL BUDUJEMY POTENCJAŁ REZERW WOJSKA POLSKIEGO WWW.WOJSKO-POLSKIE.PL 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności