Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki

Gramy na zdrowie!

Wczorajszy dzień w całym powiecie był wielkim świętem pomagania. Instytucje, wolontariusze i mieszkańcy spotkali się aby zebrać fundusze na walkę z chorobami nowotworowymi u dzieci w ramach 33. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Sztaby w całym powiecie przygotowały mnóstwo atrakcji dla mieszkańców. Były występy lokalnych artystów, pokazy pierwszej pomocy, występy grup przedszkolnych i szkolnych oraz sportowców, przygotowano stoiska profilaktyczno-edukacyjne, a dla publiczności w Trzciance wystąpił legendarny zespół rockowy w TSA. Ponadto fundację można było wesprzeć kupując słodkie wypieki oraz biorąc udział w licytacjach.

Wśród zgromadzonych gości znalazł się starosta czarnkowsko-trzcianecki Grzegorz Bogacz, który włączył się w licytacje odbywające się w Hali Sportowo-Widowiskowej w Trzciance. Sztaby działające na terenie powiatu liczą środki, które udało się zebrać – w tym momencie wiemy już, że w wielu z nich będą to rekordowe sumy.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację Finałów oraz każdemu mieszkańcowi powiatu wspierającemu Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy.

Marta Burakowska - Starostwo Powiatowe w Czarnkowie

Galeria zdjęć

Gramy na zdrowie! Gramy na zdrowie! Gramy na zdrowie! Gramy na zdrowie! Gramy na zdrowie! Gramy na zdrowie! Gramy na zdrowie! Gramy na zdrowie! Gramy na zdrowie! Gramy na zdrowie! Gramy na zdrowie! Gramy na zdrowie! Gramy na zdrowie! Gramy na zdrowie! Gramy na zdrowie! Gramy na zdrowie!
powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności