Powiat Czarnkowsko-Trzcianecki

Zapisz się na mammografię

Rak piersi jest najczęstszym nowotworem u kobiet w Polsce i na świecie. Zwykle MY KOBIETY zajmujemy się domem, dziećmi, mężem, rodzicami i mnóstwem innych życiowych problemów. Często nie mamy chęci ani siły pomyśleć o sobie. Samobadanie piersi to ważne narzędzie do wykrywania zmian, ale nie zastąpi badania lekarskiego ani mammografii. Instrukcja badania piersi wydaje się tak prosta, a w praktyce bywa inaczej.

KOBIETO w wieku 45 -74! Daj sobie szansę na zdrowie.

Poświęć 15 minut na badanie mammograficzne z wykorzystaniem najnowszego sprzętu w naszym Szpitalu. Nie chcesz zrobić tego dla siebie? Pomyśl o bliskich, którzy Cię kochają i chcą być z Tobą jak najdłużej. Wczesne wykrycie raka piersi daje szansę na wyleczenie. Zgłoś się osobiście lub zadzwoń: 67 352 81 66 lub 67 352 81 37

Kobiety w wieku 45-74 mogą wykonać badanie BEZPŁATNIE, jeśli:

- są ubezpieczone w NFZ,

- nie miały wykonywanej mammografii w ciągu ostatnich 2 lat,

- nie miały wcześniej stwierdzonej zmiany nowotworowej piersi o charakterze złośliwym.

LOKALIZACJA: Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy im. doktora Ryszarda Surmy

Pracownia Mammograficzna (budynek D), ul. Kościuszki 96, 64-700 Czarnków

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy im. doktora Ryszarda Surmy w Czarnkowie

 

powrót do kategorii
Poprzedni Następny

Pozostałe
aktualności